Procvičujeme doma se ZŠ RychvaldDostali jsme výhodnou nabídku, a to sice pořízení aplikace Včelka na doma za opravdu nízkou cenu. Určitě Včelku všichni znáte, možná také víte, že roční licence pro jednoho žáka na tuto aplikaci běžně rodiče stojí 990 Kč/žák /1 rok. Včelka nám však nabídla množstevní slevu. Při hromadném nákupu přes naši školu, může každý z nás aplikaci dětem na doma pořídit za 300 Kč/žák/1 rok, tedy v přepočtu 25 Kč na jednoho žáka měsíčně.

Za tuto cenu bude mít žák Včelku doma dostupnou na 1 rok v rámci všech jejích předmětů - čtení, angličtiny, španělštiny (brzy bude v aplikaci dostupná i němčina). Akce je platná při pořízení licencí pro minimálně 15 žáků. Musí se nás tedy z celé naší školy zapojit alespoň 15. 


Aktuálně bylo pořízeno přes naši školu:

2 z min. 15 licencí 

(aktualizováno 1x denně)

Konec “sbírky” naší školy: 
10. 3. 2021 23:59

Jak pořídit licenci?

Pokud se chcete do této “sbírky” na levnější Včelku (společně s ostatními ze školy) zapojit, klikněte na tlačítko “Pořídit licenci” výše a budete odkázáni na platební bránu, kde je možné zaplatit kartou nebo bankovním převodem.

Kdy obdržím licenci?

Pokud se nás zapojí 15 a více - dorazí každému po skončení “sbírky” na email uvedený při platbě voucher = licence.

Co když se nás nesejde 15?

Pokud by se stalo, že se nás zapojí méně než 15, budou peníze každému automaticky vráceny zpět na účet (o tomto budeme informováni e-mailem).

Ještě Včelku neznáte?

Aplikace Včelka je osvědčený online trenér čtení a cizích jazyků, který byl vytvořen odborníky tak, aby děti bavil, dovednostně řízeně posouval a přirozeně motivoval. 

Proměňte domácí procvičování v pravidelnou zábavnou aktivitu, na kterou se děti těší!

Více o Včelce na: www.vcelka.cz 


Tuto speciální akci má v naší škole na starosti paní učitelka Kaděrová e-mail:kaderova@zsrychvald.cz. Reference na program Včelka najdete na stránce Zkušenosti uživatelů.

Jakékoliv dotazy k aplikaci prosím směřujte na uživatelskou podporu Včelky: podpora@vcelka.cz, +420 799 512 123, www.vcelka.cz