Kde Včelka pomáhá

Včelka již dnes pomáhá na mnoha místech České republiky - ve školách, knihovnách, pedagogicko-psychologických poradnách i speciálních pedagogických centrech.

Vysvětlivky

Škola
Škola
PPP
PPP
Knihovna
Knihovna
SPC
SPC
Logopedie
Logopedie
Ostatní
Ostatní


Škola

  • 1. základní škola Masarykovo nám. Říčany, příspěvková organizace
  • 1. základní škola Sedlčany
  • 1. základní škola, Rakovník, Martinovského 153
  • 2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
  • 22. ZŠ Plzeň, Na Dlouhých 49, příspěvková organizace
  • 4. základní škola v Kolíně, Lipanská 420
  • Beehive International School
  • Bratrská škola - církevní základní škola
  • Česko Britská Základní Škola, s.r.o.
  • Cílkova domácí škola z.s.
  • Církevní základní škola a mateřská škola ve Zlíně
  • Církevní základní škola a střední škola Plzeň
  • Cirkevní základní škola Borohrádek
  • Církevní základní škola logopedická Don Bosco a mateřská škola logopedická
  • Církevní základní škola, Rudolfovská 23
  • Dětský domov se školou a základní škola, Ostrava-Kunčice, Jeseninova 4
  • Dětský domov, Základní škola a Praktická škola Valašské Klobouky
  • Evropská Škola Lucemburk II.
  • F POINT z.s.
  • Fakultní základní škola při PedF UK, Praha 13, Brdičkova 1878
  • Fakultní základní škola Tererovo nám. 1, Olomouc
  • Gymnázium, Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a, příspěvková organizace
  • Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
  • Interaktivní základní škola Varnsdorf, Karlova 1700, okres Děčín, příspěvková organizace
  • Jedličkův ústav a školy
  • Jubilejní Masarykova základní škola a mateřská škola, Třinec, příspěvková organizace
  • Jungmannova základní škola Beroun, Plzeňská 30
  • Katolická základní škola v Uherském Brodě
  • Křesťanská základní škola Jihlava
  • Křesťanská základní škola Nativity
  • Křesťanské SŠ, ZŠ a MŠ Elijáš, Praha 4 - Michle
  • Lauderova mateřská škola, základní škola a gymnázium při Židovské obci v Praze
  • LINGUA UNIVERSAL soukromá základní škola a mateřská škola s.r.o.
  • Logopedická základní škola, Měcholupy 1, příspěvková organizace
  • Masarykova základní škola a mateřská škola Kunvald, okres Ústí nad Orlicí
  • Masarykova základní škola a mateřská škola Semčice
  • Masarykova základní škola a mateřská škola v Žihli
  • Masarykova základní škola a mateřská škola, Rudé armády 300
  • Masarykova základní škola Plzeň, Jiráskovo náměstí 10, příspěvková organizace
  • Masarykova základní škola, Brno, Kamenačky 3591/4
  • Masarykova základní škola, Broumov, Komenského 312
  • Masarykova základní škola, Melč 192
  • Masarykova základní škola, Praha 9 - Újezd nad Lesy, Polesná 1690
  • Masarykova ZŠ Praha-Klánovice
  • Mateřská škola "Lísteček", Vratislavice nad Nisou, p. o.
  • Mateřská škola Jablonec nad Nisou, Střelecká 14, p.o.
  • Mateřská škola Špičák, Česká Lípa, Zhořelecká 2607, p.o.
  • Mateřská škola, Česká Lípa, Arbesova 411, p. o.
  • Mateřská škola, Česká Lípa, Bratří Čapků 2864, p.o.
  • Mateřská škola, Základní škola a Dětský domov Ivančice, příspěvková organizace
  • Mateřská škola, základní škola a praktická škola Znojmo, příspěvková organizace
  • Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Oddělení pro záležitosti EU
  • MŠ Nové Město pod Smrkem, okres Liberec, p. o.
  • MŠ, ZŠ a PrŠ při centru ARPIDA, o.p.s.
  • Muzeum romské kultury, Brno
  • Park Lane International School, Norbertov 3, Prague 6 Campus
  • PED Academy
  • Škola Kavčí hory - Mateřská škola, Základní škola a Střední odborná škola služeb, K Sídlišti 840
  • SOUKROMÁ STŘEDNÍ ŠKOLA A ZÁKLADNÍ ŠKOLA (1.KŠPA) PRAHA s.r.o.
  • Soukromá základní škola UNIVERZUM s.r.o.
  • SoZŠ Integrál pro žáky se SPU, s.r.o.
  • Speciální základní škola a Mateřská škola Kladno, Pařížská 2199, příspěvková organizace
  • Speciální základní škola a Mateřská škola, Varnsdorf, T. G. Masaryka 1804, příspěvková organizace
  • Speciální základní škola, Štětí, Ostrovní 300, příspěvková organizace
  • Sportovní soukromá základní škola s.r.o., Litvínov
  • SŠ a ZŠ Beroun, Karla Čapka 1457
  • Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9, Učňovská 1
  • Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova,
  • Střední průmyslová škola Hranice
  • Střední škola a Základní škola, Havířov-Šumbark
  • Střední škola, základní škola a mateřská škola da Vinci
  • Vyšší odborná škola, Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549
  • Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
  • Základní a Mateřská škola T.G.Masaryka, Ruzyně
  • Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Barvířská, Liberec, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Bělotín
  • Základní škola a Mateřská škola Bílé Podolí, okres Kutná Hora
  • Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b
  • Základní škola a Mateřská škola Brno, Merhautova 37, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Brno, Přemyslovo nám. 1, p. o.
  • Základní škola a Mateřská škola Bukovice, okres Náchod
  • Základní škola a Mateřská škola Byšice, okres Mělník
  • Základní škola a Mateřská škola Červený vrch, Praha 6, Alžírská 26
  • Základní škola a mateřská škola Chodov, Praha 4, Květnového vítězství 57
  • Základní škola a Mateřská škola Chotoviny, okres Tábor
  • Základní škola a Mateřská škola Čistá, okres Svitavy
  • Základní škola a Mateřská škola Cítov, okres Mělník
  • Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Dlouhý Most, okres Liberec, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Dolní Bečva, okres Vsetín
  • Základní škola a Mateřská škola Dolní Poustevna, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Domamil, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Dřísy
  • Základní škola a mateřská škola Dvorce, okres Bruntál, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913, okres Nový Jičín
  • Základní škola a Mateřská škola G. A. Lindnera Rožďalovice
  • Základní škola a Mateřská škola Habartice, okres Liberec, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Hazlov, okres Cheb, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Horní Bradlo,okres Chrudim, Dolní Bradlo 21, Horní Bradlo
  • Základní škola a mateřská škola Horní Dubenky, příspěvková organizace, okres Jihlava
  • Základní škola a Mateřská škola Hrabová, okres Šumperk
  • Základní škola a mateřská škola Hranice, příspěvková organizace, Hranice IV - Drahotuše
  • Základní škola a Mateřská škola J. A. Komenského, Praha 6, U Dělnického cvičiště 1100/1
  • Základní škola a Mateřská škola J. A. Komenského, Praha 6, U Dělnického cvičiště 1100/1 - používání pro žáky
  • Základní škola a Mateřská škola Jakubov
  • Základní škola a mateřská škola Jaroslava Seiferta
  • Základní škola a Mateřská škola Jeneč, okres Praha - západ
  • Základní škola a mateřská škola Jesenice, Školní 323
  • Základní škola a Mateřská škola Jílovice, Jílovice 81
  • Základní škola a mateřská škola K Dolům v Praze 12
  • Základní škola a Mateřská škola Kačice
  • Základní škola a mateřská škola Kamenický Šenov, náměstí Míru 616
  • Základní škola a Mateřská škola Kanice, okr. Brno-venkov, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Kardašova Řečice
  • Základní škola a Mateřská škola Kladno, Doberská 323
  • Základní škola a Mateřská škola Kladno, Vašatova 1438, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Kopidlno
  • Základní škola a Mateřská škola Koštice, okres Louny, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Králův Dvůr, Jungmannova 292
  • Základní škola a Mateřská škola Krásná Lípa, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Křešice, okres Litoměřice
  • Základní škola a mateřská škola Lažánky, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Ledčice
  • Základní škola a Mateřská škola Libouchec
  • Základní škola a Mateřská škola Lišany, okres Rakovník
  • Základní škola a mateřská škola Lobodice, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola logopedická Olomouc
  • Základní škola a Mateřská škola Mašťov, okres Chomutov
  • Základní škola a mateřská škola Městečko Trnávka, okres Svitavy
  • Základní škola a Mateřská škola Město Touškov, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Mirošov, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Mírová 81, Mimoň
  • Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav, 17.listopadu 1325, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Mníšek, okres Liberec, p. o.
  • Základní škola a Mateřská škola Mutěnice, okres Hodonín
  • Základní škola a mateřská škola Neslovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Nová Cerekev
  • Základní škola a Mateřská škola Nová Ves, okres Liberec, p. o.
  • Základní škola a Mateřská škola Nymburk, Tyršova 446 - příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Obořiště
  • Základní škola a mateřská škola Olešná, okres Rakovník
  • Základní škola a Mateřská škola Olomučany, okres Blansko
  • Základní škola a Mateřská škola Opařany
  • Základní škola a mateřská škola Pernink, okres Karlovy Vary
  • Základní škola a Mateřská škola Plavsko
  • Základní škola a Mateřská škola Ploskovice, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Poličná 276, Valašské Meziříčí
  • Základní škola a Mateřská škola Potštát, okres Přerov
  • Základní škola a Mateřská škola Povrly, okres Ústí nad Labem, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Pozděchov, okres Vsetín
  • Základní škola a mateřská škola Přerov nad Labem
  • Základní škola a mateřská škola při nemocnici, Kadaň, Chomutovská 1289
  • Základní škola a Mateřská škola Přídolí
  • Základní škola a Mateřská škola Radnice, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Regionu Karlovarský venkov
  • Základní škola a mateřská škola Roudnice nad Labem, Školní 1803
  • Základní škola a mateřská škola Rynárec, okres Pelhřimov
  • Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím - Szkoła Podstawowa i Przedszkole, Karviná - Fryštát
  • Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Horní Suchá
  • Základní škola a Mateřská škola Šakvice, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Šenov u Nového Jičína, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Skalsko, okres Mladá Boleslav
  • Základní škola a Mateřská škola Slaná, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Staré Hobzí
  • Základní škola a Mateřská škola Stráž nad Nežárkou
  • Základní škola a mateřská škola Svitavy - Lačnov
  • Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Krabčice, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Sedlice, okres Strakonice
  • Základní škola a Mateřská škola Tábor Husova 1570
  • Základní škola a Mateřská škola Teplýšovice, okres Benešov
  • Základní škola a Mateřská škola Těrlicko, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Tři Sekery, okres Cheb, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Tupolevova
  • Základní škola a Mateřská škola Uherský Brod-Havřice, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Ústí nad Labem, Jitřní 277, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola V Zahrádkách, Roztoky
  • Základní škola a Mateřská škola Varnsdorf, Bratislavská 994, okres Děčín, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Velká Lhota
  • Základní škola a Mateřská škola Velké Hamry, p. o.
  • Základní škola a Mateřská škola Verneřice
  • Základní škola a Mateřská škola Věžnice, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Viničné Šumice, okres Brno-venkov
  • Základní škola a Mateřská škola Votice, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Vřesina, okres Opava - příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Všemina, Slušovice, okres Zlín, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Žehuň, okres Kolín
  • Základní škola a mateřská škola, Blížkovice, okr. Znojmo příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola, Česká Lípa, Jižní 1903, p. o.
  • Základní škola a Mateřská škola, Deblín, okres Brno – venkov, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola, Dětřichov, okres Liberec
  • Základní škola a Mateřská škola, Horní Dunajovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Malšova Lhota, Lhotecká 39
  • Základní škola a Mateřská škola, Kořenov, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola, Lyčkovo náměstí, Praha 8 - Karlín
  • Základní škola a mateřská škola, Ostrava-Zábřeh, Horymírova 100, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola, Praha 6, Bílá 1
  • Základní škola a mateřská škola, Praha 8 - Ďáblice, U Parkánu 17
  • Základní škola a mateřská škola, Praha 8, Dolákova 1
  • Základní škola a mateřská škola, Praha – Nebušice
  • Základní škola a Mateřská škola, Smolkova 565/8
  • Základní škola a mateřská škola, Stráž pod Ralskem, p.o.
  • Základní škola a mateřská škola, U Školské zahrady 4, Kobylisy
  • Základní škola a mateřská škola, Všestary
  • Základní škola a Praktická škola Aš
  • Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s.
  • Základní škola a Základní umělecká škola Jablonné v Podještědí, příspěvková organizace
  • Základní škola a Základní umělecká škola Karlovy Vary, Šmeralova 336/15, příspěvková organizace
  • Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, příspěvková organizace
  • Základní škola a základní umělecká škola, Bezdrevská 3, České Budějovice
  • Základní škola a Základní umělecká škola, Dolní Němčí, okres Uherské Hradiště
  • Základní škola a Základní umělecká škola, Liberec, Jabloňová 564/43, příspěvková organizace
  • Základní škola Antonína Baráka Lovosice, Sady pionýrů 361/4, okres Litoměřice
  • Základní škola Bedřicha Hrozného Lysá nad Labem, nám. B. Hrozného 12, okres Nymburk
  • Základní škola Benátky nad Jizerou, Pražská 135
  • Základní škola Benešov, Dukelská 1818
  • Základní škola Benešov, Jiráskova 888
  • Základní škola Bohumila Hrabala, Praha 8, Zenklova 52
  • Základní škola Boršov nad Vltavou
  • Základní škola Brankovice
  • Základní škola Bratří Venclíků
  • Základní škola Bratrství Čechů a Slováků,Bystřice pod Hostýnem,Pod Zábřehem 1100,okres Kroměříž,příspěvková organizace
  • Základní škola Břeclav, Na Valtické 31 A
  • Základní škola Brno, Bakalovo nábřeží 8, příspěvková organizace
  • Základní škola Brno, Botanická 70, příspěvková organizace
  • Základní škola Brno, Laštůvkova 77, příspěvková organizace
  • Základní škola Brno, Vejrostova 1, příspěvková organizace
  • Základní škola Čachovice a Mateřská škola Struhy
  • Základní škola Čechtice, okres Benešov
  • Základní škola Černošice, příspěvková organizace
  • Základní škola Česká Skalice, okres Náchod
  • Základní škola Český Brod, Tyršova 68, okres Kolín
  • Základní škola Český Krumlov, Za Nádražím 222
  • Základní škola Cesta, Písek
  • Základní škola Chomutov, Akademika Heyrovského 4539
  • Základní škola Chotěboř, Smetanova 745, okres Havlíčkův Brod
  • Základní škola Chrast , okres Chrudim
  • Základní škola Děčín VI, Na Stráni 879/2, příspěvková organizace
  • Základní škola Děčín XXXII, Míru 152
  • Základní škola Dobrá, příspěvková organizace
  • Základní škola Dr. Edvarda Beneše Mladá Boleslav, Laurinova 905, příspěvková organizace
  • Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Česká Lípa
  • Základní škola Dubá – příspěvková organizace
  • Základní škola Dubí 2, Tovární 110/86
  • Základní škola Dukelských hrdinů Karlovy Vary, Moskevská 25, příspěvková organizace
  • Základní škola Eden, Praha 10, Vladivostocká 6/1035
  • Základní škola Emila Zátopka Zlín, příspěvková organizace
  • Základní škola Františkovy Lázně, Česká 39/1
  • Základní škola Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 1053, p.o.
  • Základní škola Fryčovická, Praha 9 - Letňany
  • Základní škola Frýdek-Místek, Komenského 402
  • Základní škola generála Heliodora Píky a Mateřská škola Štítina, okres Opava, příspěvková organizace
  • Základní škola generála Zdeňka Škarvady, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
  • Základní škola Glowackého
  • Základní škola Habartov, Karla Čapka 119, okres Sokolov
  • Základní škola Hlučín, Hornická 7, okres Opava, příspěvková organizace
  • Základní škola Holice, Holubova 47, okres Pardubice
  • Základní škola Horní Beřkovice, okres Litoměřice
  • Základní škola Horní Kruty, okres Kolín
  • Základní škola Horní Slavkov, Školní 786, příspěvková organizace
  • Základní škola Hostivař, Kozinova 1000, Praha 10
  • Základní škola Hostivice
  • Základní škola Hrádek u Sušice, okres Klatovy
  • Základní škola Hrubčice
  • Základní škola Hustopeče, Komenského 163/2, okres Břeclav, příspěvková organizace
  • Základní škola J. Gutha-Jarkovského, Praha 1
  • Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín
  • Základní škola Jablonec nad Nisou - Kokonín, Rychnovská 216, příspěvková organizace
  • Základní škola Jablonné nad Orlicí
  • Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem
  • Základní škola jazyků Karlovy Vary, příspěvková organizace
  • Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, příspěvková organizace
  • Základní škola Jihlava, Havlíčkova 71
  • Základní škola Jihlava, Křížová 33, příspěvková organizace
  • Základní škola Jilemnice, Komenského 288, příspěvková organizace
  • Základní škola Jirkov, Nerudova 1151, okres Chomutov
  • Základní škola Josefa Bublíka, Bánov, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
  • Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
  • Základní škola Kaplice, Školní 226, okres Český Krumlov
  • Základní škola Karla Čapka, Praha 10, Kodaňská 16/658
  • Základní škola Karla Hynka Máchy, Valdštejnská 253, 47201 Doksy
  • Základní škola Katov
  • Základní škola Katusice, okres Mladá Boleslav
  • Základní škola Kelč, okres Vsetín
  • Základní škola Klatovy, Tolstého 765
  • Základní škola Kněžpole
  • Základní škola Kolín II., Bezručova 980
  • Základní škola Kolín III., Masarykova 412
  • Základní škola Kolín V., Ovčárecká 374
  • Základní škola Kovářov, okres Písek, příspěvková organizace
  • Základní škola kpt. Jaroše Trutnov, Gorkého 38
  • Základní škola Kralupy nad Vltavou, Komenského nám. 198, okres Mělník, příspěvková organizace
  • Základní škola Kraslice, Dukelská 1122, příspěvková organizace
  • Základní škola Kravaře, okres Česká Lípa, příspěvková organizace
  • Základní škola Křepice, okres Břeclav, příspěvková organizace
  • Základní škola Kryry, okres Louny
  • Základní škola Ledeč nad Sázavou, okres Havlíčkův Brod
  • Základní škola Letohrad, Komenského 269, okres Ústí nad Orlicí
  • Základní škola Libiš, okres Mělník
  • Základní škola Litvínovská 500, Praha 9
  • Základní škola logopedická s.r.o., Ostrava - Hrabová
  • Základní škola Loket, okres Sokolov
  • Základní škola Louny, Přemyslovců 2209, příspěvková organizace
  • Základní škola Lubná-Sebranice a Mateřská škola Lubná
  • Základní škola Luby, okres Cheb, příspěvková organizace
  • Základní škola Lužiny, Praha 5, Trávníčkova 1743
  • Základní škola Malenovice-Zlín, tř. Svobody 868, příspěvková organizace
  • Základní škola Marjánka, Praha 6, Bělohorská 52
  • Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1a
  • Základní škola Měnín, příspěvková organizace
  • Základní škola Meteorologická, Meteorologická 181, Praha 4 - Libuš
  • Základní škola Mikoláše Alše a Mateřská škola Mirotice, okres Písek
  • Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, příspěvková organizace
  • Základní škola Miloše Šolleho Kouřim, Československé armády 626, okres Kolín
  • Základní škola Miroslav, okres Znojmo , příspěvková organizace
  • Základní škola Moravská Třebová, Čs. armády 179, okres Svitavy
  • Základní škola náměstí Curieových, Praha 1
  • Základní škola národního umělce Petra Bezruče, Frýdek-Místek, tř.T.G.Masaryka 454
  • Základní škola Navis
  • Základní škola Něčín
  • Základní škola Neratovice, 28. října 1157, okres Mělník
  • Základní škola Nová Paka, Komenského 555
  • Základní škola Nové Město nad Metují, Školní 1000, okres Náchod
  • Základní škola Novoborská, Praha 9 - Střížkov
  • Základní škola Nový Bor, náměstí Míru 128, okres Česká Lípa, příspěvková organizace
  • Základní škola Nový Jičín, Komenského 66, příspěvková organizace
  • Základní škola Nový Jičín, Komenského 68, příspěvková organizace
  • Základní škola Npor.Loma Příbor Školní 1510 okres Nový Jičín, příspěvková organizace
  • Základní škola Opava, Boženy Němcové 2 - příspěvková organizace
  • Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace
  • Základní škola Ostrava, Gebauerova 8, p.o.
  • Základní škola Ostrov, Májová 997, příspěvková organizace
  • Základní škola Otokara Březiny Počátky, okres Pelhřimov
  • Základní škola Otokara Březiny, Jihlava, příspěvková organizace
  • Základní škola Pardubice, Štefánikova 448
  • Základní škola Pchery,okres Kladno
  • Základní škola Pečky, okres Kolín
  • Základní škola Pelhřimov, Krásovy domky 989, příspěvková organizace
  • Základní škola Petřiny - sever, Praha 6, Na Okraji 43
  • Základní škola Petrovice, okres Příbram
  • Základní Škola Písnická v Praze 12
  • Základní škola Pivín, okres Prostějov, příspěvková organizace
  • Základní škola Podharť, Dvůr Králové n. Labem
  • Základní škola Poniklá, příspěvková organizace
  • Základní škola Prachatice - Vodňanská 287
  • Základní škola Prachatice, Národní 1018
  • Základní škola Prachatice, Zlatá stezka 240
  • Základní škola Prachovice, okres Chrudim
  • Základní škola Praha - Kbely, Albrechtická 732/1
  • Základní škola Praha - Radotín Loučanská 1112/3
  • Základní škola Praha 4, Ružinovská 2017
  • Základní škola Praha 7, Korunovační 8
  • Základní škola Přerov, Svisle 13
  • Základní škola Přerov, Trávník 27
  • Základní škola pro žáky se specifickými poruchami chování, Praha 5, Na Zlíchově 19
  • Základní škola prof. Zdeňka Matějčka
  • Základní škola Roudnice nad Labem, Jungmannova 660, okres Litoměřice
  • Základní škola Rovensko pod Troskami, příspěvková organizace
  • Základní škola Roztoky, okres Praha - západ
  • Základní škola Rumburk, Tyršova ulice 1066/2, okres Děčín, příspěvková organizace
  • Základní škola s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice, Buzulucká 392
  • Základní škola s RVHV, Teplice, Maršovská 1575/2
  • Základní škola s RVIVT Teplice, Plynárenská 2953
  • Základní škola Schulzovy sady, Dvůr Králové nad Labem, Školní 1235
  • Základní škola ScioŠkola a Mateřská škola Meruzalka, o.p.s.
  • Základní škola Sezimovo Ústí, Školní náměstí 628, okres Tábor
  • Základní škola Sion J. A. Komenského, Hradec Králové
  • Základní škola Slaný, Politických vězňů 777, okres Kladno
  • Základní škola Slaný, Rabasova 821, okres Kladno
  • Základní škola Slezská Ostrava, Bohumínská 72, příspěvková organizace
  • Základní škola Slezská Ostrava, Chrustova 24, příspěvková organizace
  • Základní škola Slušovice, okres Zlín, příspěvková organizace
  • Základní škola SMART
  • Základní škola Špičák, Česká Lípa, 28. října 2733
  • Základní škola Square s.r.o.
  • Základní škola Staňkov, okres Domažlice, příspěvková organizace
  • Základní škola Strakonice, Dukelská 166
  • Základní škola Šumperk, Vrchlického 22,
  • Základní škola sv. Voršily v Praze, Ostrovní 9
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA T. G. MASARYKA
  • Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Mladá Boleslav, Svatovítská 574, příspěvková organizace
  • Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213
  • Základní škola T. G. Masaryka, Studénka, 2. května 500, okres Nový Jičín
  • Základní škola T.G.Masaryka a gymnázium Česká Kamenice
  • Základní škola T.G.Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace
  • Základní škola T.G.Masaryka, Praha 4 - Modřany
  • Základní škola Tachov, Hornická 1325, příspěvková organizace
  • Základní škola Tachov, Zárečná příspěvková organizace
  • Základní škola Telč, Hradecká 234, příspěvková organizace
  • Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
  • Základní škola Trhové Sviny
  • Základní škola Tuklaty, okres Kolín
  • Základní škola Turnov, Žižkova ul. 518
  • Základní škola Týn nad Vltavou, Hlinecká
  • Základní škola U Krčského lesa, Praha 4, Jánošíkova 1320
  • Základní škola Uhlířské Janovice, okres Kutná Hora
  • Základní škola Ústí nad Labem, E.Krásnohorské 3084/8, příspěvková organizace
  • Základní škola Ústí nad Labem, Neštěmická 787/38, příspěvková organizace
  • Základní škola Úvaly nám. Arnošta z Pardubic 8
  • Základní škola v Jemnici, příspěvková organizace
  • Základní škola Václava Havla, Poděbrady
  • Základní škola Valašské Meziříčí Šafaříkova 726, okres Vsetín, příspěvková organizace
  • Základní škola Valtice, okres Břeclav, příspěvková organizace
  • Základní škola Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou
  • Základní škola Velké Bílovice, příspěvková organizace
  • Základní škola Velké Karlovice, okres Vsetín
  • Základní škola Velké Přílepy
  • Základní škola Veltrusy, příspěvková organizace
  • Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
  • Základní škola Vítězslava Hálka Odolena Voda
  • Základní škola Vizovice, příspěvková organizace
  • Základní škola Vladislava Vančury, Praha-Zbraslav, Hauptova 591
  • Základní škola Vokovice
  • Základní škola Vsetín, Ohrada 1876
  • Základní škola Vsetín, Sychrov 97
  • Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
  • Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace
  • Základní škola Wonderland Academy
  • Základní škola Zachar, Kroměříž
  • Základní škola Záryby
  • Základní škola Zásmuky, okres Kolín
  • Základní škola Zdice, okres Beroun
  • Základní škola Želiv, okres Pelhřimov
  • Základní škola Židlochovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
  • Základní škola Zlín, Mikoláše Alše 558, příspěvková organizace
  • Základní škola Zlín, Okružní 4685, příspěvková organizace
  • Základní škola Zlín, Středová
  • Základní škola Zlonice, okres Kladno
  • Základní škola Zruč nad Sázavou
  • Základní škola Zvole, okres Žďár nad Sázavou
  • Základní škola, Bílina, Za Chlumem 824, okres Teplice, příspěvková organizace
  • Základní škola, Brno, Gajdošova 3
  • Základní škola, Česká Lípa, Pátova 406, příspěvková organizace
  • Základní škola, Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Králové, Kozelkova 123
  • Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
  • Základní škola, Chrudim, U Stadionu 756
  • Základní škola, Emy Destinové 46, České Budějovice
  • Základní škola, Grünwaldova 13, České Budějovice
  • Základní škola, Hrochův Týnec, okres Chrudim
  • Základní škola, Klášterec nad Ohří, Krátká 676, okres Chomutov
  • Základní škola, Klášterec nad Ohří, Školní 519, okres Chomutov
  • Základní škola, Liberec, Aloisina výšina 642, příspěvková organizace
  • Základní škola, Liberec, Česká 354, p.o.
  • Základní škola, liberec, Na Výběžku 118, p.o.
  • Základní škola, Liberec, nám. Míru 212/2, příspěvková organizace
  • Základní škola, Liberec, Sokolovská 328, p.o.
  • Základní škola, Liberec, U Soudu 369/8, příspěvková organizace
  • Základní škola, Liberec, Vrchlického 262/17, příspěvková organizace
  • Základní škola, Mníšek pod Brdy, Komenského 886
  • Základní škola, Most, Okružní 1235, příspěvková organizace
  • Základní škola, Most, Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organizace
  • Základní škola, Most, Zlatnická 186
  • Základní škola, Nový Bydžov, Karla IV. 209, okres Hradec Králové
  • Základní škola, Ostrava-Hrabová, Paskovská 46, příspěvková organizace
  • Základní škola, Ostrava-Poruba, Porubská 832, příspěvková organizace
  • Základní škola, Ostrava-Poruba, Ukrajinská 1533, příspěvková organizace
  • Základní škola, Praha 10, Brigádníků 510/14
  • Základní škola, Praha 13, Klausova 2450, 155 00 Praha 5 - Stodůlky
  • Základní škola, Praha 2, Botičská 8
  • Základní škola, Praha 2, Londýnská 34
  • Základní škola, Praha 4, Květnového vítězství 1554
  • Základní škola, Praha 4, Mikulova 1594
  • Základní škola, Praha 4, Na Chodovci 54
  • Základní škola, Praha 4, Poláčkova 1067
  • Základní škola, Praha 4, Táborská 45
  • Základní škola, Praha 8, Burešova 14
  • Základní škola, Praha 8, Hovorčovická 11
  • Základní škola, Praha 8, Žernosecká 3
  • Základní škola, Praha 9 - Dolní Počernice, Národních hrdinů 70
  • Základní škola, Praha 9 - Hloubětín, Hloubětínská 700
  • Základní škola, Praha 9 - Kyje, Šimanovská 16
  • Základní škola, Staré Město
  • Základní škola, Třinec, Slezská 773, příspěvková organizace
  • Základní škola, Trutnov 2, Mládežnická 536
  • Základní škola, Trutnov, Komenského 399
  • Základní škola, Trutnov, V Domcích 488
  • Základní škola, Uherské Hradiště, Sportovní 777, příspěvková organizace
  • Základní škola, Uherský Brod, Mariánské náměstí 41, okres Uherské Hradiště
  • Základní škola, základní umělecká škola a mateřská škola Ledenice
  • Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola, Frýdlant, okres Liberec, p.o.
  • Základní škola,V Ladech 6, Praha 4
  • Základní školy a Mateřské školy Úsov, příspěvková organizace
  • ZŠ 5 Svitavy, Sokolovská 1
  • ZŠ a MŠ Aloise Jiráska Komenského 1000, Dolní Lutyně okres Karviná, příspěvková organizace
  • ZŠ a MŠ Benešov, Na Karlově 372
  • ZŠ a MŠ Branky
  • ZŠ a MŠ Brantice
  • ZŠ a MŠ Cehnice, okres Strakonice
  • ZŠ a MŠ Chomutov, 17. listopadu 4728, příspěvková organizace
  • ZŠ a MŠ Cotkytle
  • ZŠ a MŠ Didaktis, Brno
  • ZŠ a MŠ Horní Maršov
  • ZŠ a MŠ Hrádek
  • ZŠ a MŠ Husinec - Řež
  • ZŠ a MŠ Ivančice-Němčice, okres Brno-venkov
  • ZŠ a MŠ Josefa Kubálka Všenory
  • ZŠ a MŠ Krásný Dvůr
  • ZŠ a MŠ Křemže, Školní 182, Křemže 382 03
  • ZŠ a MŠ Lešany, okres Benešov
  • ZŠ a MŠ Loučeň
  • ZŠ a Mš Ostrov, Myslbekova 996, příspěvková organizace
  • ZŠ a MŠ Police nad Metují
  • ZŠ a MŠ pro tělesně postižené, Liberec, p.o.
  • ZŠ a MŠ Raškovice
  • ZŠ a MŠ Řečany nad Labem
  • ZŠ a MŠ Schola Viva
  • ZŠ a MŠ Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
  • ZŠ a MŠ Studená, okres Jindřichův Hradec
  • ZŠ a MŠ T. G. Masaryka Brodek u Konice, příspěvková organizace
  • ZŠ a MŠ Všetaty - okres Mělník, příspěvková organizace
  • ZŠ A ZUŠ Jesenice, příspěvková organizace
  • ZŠ Bílá cesta
  • ZŠ Český Brod, Žitomířská 885, okres Kolín
  • ZŠ Chodov, Husova 788, okres Sokolov, přísp. org.
  • ZŠ Děčín XVII - Jalůvčí
  • ZŠ Dr. Miroslava Tyrše, Děčín
  • ZŠ genpor. Fr. Peřiny - Praha 6, Socháňova 1139
  • ZŠ Hejnice
  • ZŠ Horní Lideč
  • ZŠ Ivana Olbrachta
  • ZŠ J.A.Komenského, Lysá nad Labem
  • ZŠ Javorník, okres Jeseník
  • ZŠ Jedna radost
  • ZŠ Ještědská, Liberec
  • ZŠ Kořenského
  • ZŠ Kosmonosy, Podzámecká 1, okres Mladá Boleslav, p.o.
  • ZŠ Křižná 167, Valašské Meziříčí
  • ZŠ Liberec, Dobiášova
  • ZŠ Maltézských rytířů, Školská 349
  • ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem
  • ZŠ Němčice nad Hanou, okres Prostějov
  • ZŠ Pacov
  • ZŠ Pardubice Bratranců Veverkových 866
  • ZŠ Prachatice, Národní 1018
  • ZŠ Praha - Běchovice
  • ZŠ Praha 4 Donovalská 1684
  • ZŠ Praha 7, Strossmayerovo nám.4
  • ZŠ pro žáky se specifickými poruchami učení, Řepy
  • ZŠ Řevnice, Školní 600, Řevnice
  • ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, L.Coňka 40/3, Praha 4 - Písnice
  • ZŠ s RVTV Na Stínadlech Teplice, Na Stínadlech 2386
  • ZŠ Sněžné
  • ZŠ Stoliňská, Chvaly, Praha 9 - Horní Počernice
  • ZŠ Svitavy, Felberova 2
  • ZŠ T. G. Masaryka Suchdol nad Lužnicí
  • ZŠ T. G. Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou, okres Liberec, p.o.
  • ZŠ Tábor, Zborovská 2696
  • ZŠ TGM Blansko
  • ZŠ Velká Dobrá, okres Kladno
  • ZŠ Vlašim Březinská
  • ZŠ Vratislavice nad Nisou
  • ZŠ Vrchlabí, nám. Míru 283
  • ZŠ Za Alejí, Uherské Hradiště
  • ZŠ Zlín, Slovenská 3076
  • ZŠ, MŠ, L. Kuby 48, České Budějovice
  • ZŠ, MŠ, ŠJ a ŠD Bouzov, příspěvková organizace
  • ZŠK, Bystřice, Dr.E.Beneše 300, okres Benešov

PPP

  • Alexandra Khodlová, speciální pedagog ve škole při nemocnici
  • Barevné učení - soukromá speciálně pedagogická praxe
  • DYS-centrum Praha z. ú.
  • Kamila Balharová, PPP
  • Kateřina Chaloupková, soukromý speciální pedagog
  • Komunitní centrum Motýlek, Praha 14
  • KPPP a ZDVPP Zlín, pracoviště Kroměříž
  • KPPP a ZDVPP Zlín, pracoviště Slavičín
  • KPPP a ZDVPP Zlín, pracoviště Uherské Hradiště
  • KPPP a ZDVPP Zlín, pracoviště Uherský Brod
  • KPPP a ZDVPP Zlín, pracoviště Valašské Meziříčí
  • KPPP a ZDVPP Zlín, pracoviště Vsetín
  • KPPP a ZDVPP Zlín, pracoviště Zlín
  • Křesťanská Pedagogicko - Psychologická poradna, Praha 8
  • Křesťanská PPP Praha
  • Logomedic s.r.o. - pracoviště Dobruška
  • Marja Volemanová- Red Tulip
  • NOREG Křesťanská PPP Brno
  • NOREG PPP a SPC Olomouckého kraje, pracoviště Mohelnice
  • NOREG PPP a SPC Vysočina, pracoviště Bystřice nad Pernštejnem
  • NOREG PPP a SPC Vysočina, pracoviště Moravské Budějovice
  • NOREG PPP a SPC Vysočina, pracoviště Velké Meziříčí
  • NOREG PPP Brno, pracoviště Sládkova
  • NOREG PPP Hodonín, pracoviště Kyjov
  • NOREG PPP Jablonec nad Nisou
  • NOREG PPP Karlovy Vary, pracoviště Sokolov
  • NOREG PPP Královéhradeckého kraje, odloučené pracoviště Vocelova
  • NOREG PPP Liberec, pracoviště pro Frýdlantsko
  • NOREG PPP Pardubice, pracoviště Holice
  • NOREG PPP Plzeň, spádová oblast Plzeň jih
  • NOREG PPP Plzeň, spádová oblast Plzeň město
  • NOREG PPP Plzeň, spádová oblast Plzeň sever
  • NOREG PPP Středočeského kraje, pracoviště Vlašim
  • NOREG PPP Ústí nad Orlicí, pracoviště Litomyšl
  • NÚV, SEKCE PEDAGOGICKO-PSYCHOLOGICKÉHO PORADENSTVÍ
  • OPPP Vyškov, pracoviště Blansko
  • OPPP Vyškov, pracoviště Boskovice
  • OPPP Vyškov, pracoviště Vyškov
  • Poradna pro děti
  • PPP a SPC Olomouckého kraje, pracoviště Olomouc
  • PPP a SPC Olomouckého kraje, pracoviště Přerov
  • PPP a SPC Olomouckého kraje, pracoviště Prostějov
  • PPP a SPC Vysočina
  • PPP a SPC Vysočina, pracoviště Havlíčkův Brod
  • PPP a SPC Vysočina, pracoviště Jihlava
  • PPP a SPC Vysočina, pracoviště Pelhřimov
  • PPP a SPC Vysočina, pracoviště Třebíč
  • PPP a SPC Vysočina, pracoviště Žďár nad Sázavou
  • PPP Břeclav
  • PPP Břeclav, pracoviště Hustopeče
  • PPP Břeclav, pracoviště Mikulov
  • PPP Brno, pracoviště Hybešova
  • PPP Brno, pracoviště Ivančice (pracoviště pro Brno – venkov)
  • PPP Brno, pracoviště Kohoutova
  • PPP Brno, pracoviště Lomená
  • PPP Brno, pracoviště Zachova
  • PPP Brno, pracoviště Židlochovice
  • PPP Bruntál
  • PPP Bruntál
  • PPP Bruntál, pracoviště Krnov
  • PPP Česká Lípa
  • PPP České Budějovice, pracoviště České Budějovice
  • PPP České Budějovice, pracoviště Český Krumlov
  • PPP České Budějovice, pracoviště Jindřichův Hradec a Dačice
  • PPP České Budějovice, pracoviště Písek
  • PPP České Budějovice, pracoviště Prachatice
  • PPP České Budějovice, pracoviště Strakonice
  • PPP České Budějovice, pracoviště Tábor a Soběslav
  • PPP Český Brod při ZŠ Český Brod
  • PPP da Vinci
  • PPP Frýdek-Místek
  • PPP Frýdek-Místek, pracoviště Třinec
  • PPP Hodonín
  • PPP Karlovy Vary, pracoviště Cheb
  • PPP Karlovy Vary, pracoviště Karlovy Vary
  • PPP Karviná
  • PPP Královéhradeckého kraje, pracoviště Náchod
  • PPP Královéhradeckého kraje, pracoviště PPP Hradec Králové
  • PPP Královéhradeckého kraje, pracoviště PPP Jičín
  • PPP Královéhradeckého kraje, pracoviště PPP Náchod
  • PPP Královéhradeckého kraje, pracoviště PPP Rychnov nad Kněžnou
  • PPP Královéhradeckého kraje, pracoviště PPP Trutnov
  • PPP Lexik
  • PPP Liberec
  • PPP Nový Jičín
  • PPP Opava, pracoviště Hlučín
  • PPP Opava, pracoviště Vítkov
  • PPP Ostrava – Zábřeh, pracoviště Ostrava – Poruba
  • PPP Pardubice
  • PPP Pardubice, pracoviště Chrudim
  • PPP Plzeň
  • PPP pro Prahu 1, 2 a 4
  • PPP pro Prahu 10
  • PPP pro Prahu 11 a 12
  • PPP pro Prahu 3 a 9
  • PPP pro Prahu 5
  • PPP pro Prahu 6
  • PPP pro Prahu 7 a 8
  • PPP Semily
  • PPP Semily, pracoviště Lomnice nad Popelkou
  • PPP Semily, pracoviště Turnov
  • PPP SK Praha - východ
  • PPP Středočeského kraje
  • PPP Středočeského kraje, pracoviště Benešov
  • PPP Středočeského kraje, pracoviště Český Brod
  • PPP Středočeského kraje, pracoviště Hořovice
  • PPP Středočeského kraje, pracoviště Kladno
  • PPP Středočeského kraje, pracoviště Kolín
  • PPP Středočeského kraje, pracoviště Králův Dvůr
  • PPP Středočeského kraje, pracoviště Kutná Hora
  • PPP Středočeského kraje, pracoviště Mělník
  • PPP Středočeského kraje, pracoviště Mladá Boleslav
  • PPP Středočeského kraje, pracoviště Nymburk
  • PPP Středočeského kraje, pracoviště Praha-východ
  • PPP Středočeského kraje, pracoviště Příbram
  • PPP Středočeského kraje, pracoviště Rakovník
  • PPP Středočeského kraje, pracoviště Strančice
  • PPP Ústeckého kraje a ZpDVPP, Teplice, p. o., ředitelství
  • PPP Ústeckého kraje, pracoviště Chomutov
  • PPP Ústeckého kraje, pracoviště Děčín
  • PPP Ústeckého kraje, pracoviště Kadaň
  • PPP Ústeckého kraje, pracoviště Litoměřice
  • PPP Ústeckého kraje, pracoviště Louny
  • PPP Ústeckého kraje, pracoviště Most
  • PPP Ústeckého kraje, pracoviště Roudnice nad Labem
  • PPP Ústeckého kraje, pracoviště Rumburk
  • PPP Ústeckého kraje, pracoviště Teplice
  • PPP Ústeckého kraje, pracoviště Žatec
  • PPP Ústí nad Orlicí
  • PPP Znojmo
  • Pražská PPP
  • Školní poradenské pracoviště při ZŠ Dr. E.Beneše

Knihovna

  • Inventi Knihovna
  • Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana, p.o. - Kamarádka knihovna 2012, Městská knihovna roku 2012, oddělení pro děti
  • Knihovna Břidličná
  • Knihovna města Hradce Králové, pobočka Nový Hradec Králové
  • KNIHOVNA MĚSTA OSTRAVY, příspěvková organizace
  • Knihovna Praha - Kolovraty
  • Knihovna Václava Čtvrtka v Jičíně, dětské oddělení
  • Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně
  • Krajská knihovna Vysočiny
  • Masarykova veřejná knihovna, Vsetín
  • Masarykova veřejná knihovna, Vsetín, pobočka: Dětské oddělení Luh
  • Městská knihovna Rýmařov
  • Městská knihovna Slavičín

SPC

  • NOREG SPC při ZŠ a SŠ Karlovy Vary, pracoviště Mariánské Lázně
  • PPP a SPC Olomouckého kraje
  • PPP a SPC Olomouckého kraje - pracoviště Mohelnice
  • PPP a SPC Olomouckého kraje - pracoviště Prostějov
  • SPC Duháček při VOŠ, SŠ, ZŠ a MŠ, Hradec Králové
  • SPC Kamínek při SpZŠ, MŠ a PŠ, Ústí nad Orlicí
  • SPC při centru ARPIDA
  • SPC při MŠ a ZŠ Kyjov, Školní
  • SPC při MŠ a ZŠ Kyjov, Za Humny
  • SPC při MŠ a ZŠ pro SP Brno
  • SPC při MŠ a ZŠ pro TP Brno
  • SPC při MŠ speciální, ZŠ speciální a Praktické škole Ibsenka Brno
  • SPC při MŠ, Trutnov
  • SPC při MŠ, ZŠ a DD pro SP, Ivančice
  • SPC při MŠ, ZŠ a PŠ, České Budějovice
  • SPC při MŠ, ZŠ a PŠ, Strakonice
  • SPC při MŠ, ZŠ a SŠ pro SP České Budějovice
  • SPC při OA, OŠ a PŠ Olgy Havlové, Janské Lázně
  • SPC při OŠ, ZŠ a MŠ Zbůch
  • SPC při PROINTEPO
  • SPC při Soukromé SOŠ, Hranice
  • SPC při speciální ZŠ, Bystré
  • SPC při SŠ, ZŠ a MŠ pro sluchově postižené, Olomouc
  • SPC při SŠ, ZŠ a MŠ prof. V. Vejdovského
  • SPC při SŠ, ZŠ a MŠ, Frýdek-Místek
  • SPC při SŠ, ZŠ a MŠ, Karviná
  • SPC při ZŠ a MŠ Josefa Zemana, Náchod
  • SPC při ZŠ a MŠ logopedická, Olomouc
  • SPC při ZŠ a MŠ logopedické, Brno
  • SPC při ZŠ a MŠ pro SP, Ostrava - Poruba
  • SPC při ZŠ a MŠ pro SP, Plzeň
  • SPC při ZŠ a MŠ pro TP, Liberec
  • SPC při ZŠ a MŠ pro ZP a vady řeči, Plzeň
  • SPC při ZŠ a OŠ, Horšovský Týn
  • SPC při ZŠ a SŠ Karlovy Vary
  • SPC při ZŠ a SŠ Karlovy Vary, pracoviště Cheb
  • SPC při ZŠ a SŠ Karlovy Vary, pracoviště Sokolov
  • SPC při ZŠ Brno, Sekaninova
  • SPC při ZŠ Brno, Štolcova
  • SPC při ZŠ Havlíčkova, Opava
  • SPC při ZŠ Liberecká, Jablonec nad Nisou
  • SPC při ZŠ logopedické, Týn nad Vltavou
  • SPC při ZŠ pro žáky s SPU a MŠ logopedická Schola Viva
  • SPC při ZŠ speciální a MŠ speciální, Nový Jičín
  • SPC při ZŠ speciální Blansko
  • SPC při ZŠ speciální, Ostrava - Slezská Ostrava
  • SPC při ZŠ, Bruntál
  • SPC při ZŠ, Ostrava - Zábřeh
  • SPC pro děti a žáky s vadami řeči, Karlovy Vary
  • SPC pro děti s vadami řeči, Praha 2
  • SPC pro děti s vadami sluchu a řeči, Holečkova 4
  • SPC pro děti sluchově postižené a pro děti s vadami řeči, Liberec
  • SPC Rukavička při MŠ, SpZŠ a PŠ, Hradec Králové
  • SPC Skuteč při speciální ZŠ, Skuteč
  • SPC SRDCE při ZŠ a PŠ, Opava
  • SPC Svítání, Pardubice
  • Speciálně pedagogické centrum Klíč
  • Speciálně pedagogické centrum při ZŠ Starostrašnická
  • Speciálně pedagogické centrum pro sluchově postižené, Výmolova 169, Praha 5
  • Speciálně pedagogické centrum Slunce

Logopedie

  • Ambulance klinické logopedie Mgr. Ilona Drápalová, Tábor
  • Klinická logopedie Pardubice - Ambulance klinické logopedie Pardubice - Cihelna V
  • Logopedická ambulance - Mgr. Klára Ludvíková
  • Logopedická ambulance - Mgr. Milena Čámková
  • Logopedická ambulance - PaedDr. Iva Pelclová
  • Logopedická ambulance, Karvinská hornická nemocnice, a.s.

Ostatní

  • Krajský úřad Ústí nad Labem - 30 licencí/ 1 rok