Procvičujeme doma se ZŠ KvětňákDostali jsme výhodnou nabídku, a to sice pořízení aplikace Včelka na doma za opravdu nízkou cenu. Určitě Včelku všichni znáte, možná také víte, že roční licence pro jednoho žáka na tuto aplikaci běžně rodiče stojí 1 200 Kč. Včelka nám však nabídla množstevní slevu. Při hromadném nákupu přes naši školu, může každý z nás aplikaci dětem na doma pořídit za 600 Kč /  žák / 1 rok, tedy v přepočtu 50 Kč na jednoho žáka měsíčně.

Za tuto cenu bude mít žák Včelku doma dostupnou 1 rok v rámci všech jejích předmětů - čeština a  čtení, matematika, angličtina, španělština a němčina. Akce je platná při pořízení licencí pro minimálně 15 žáků. Musí se nás tedy z celé naší školy zapojit alespoň 15. 


Aktuálně bylo pořízeno přes naši školu:

25 z min. 15 licencí 

(aktualizováno 1x denně)

Konec “sbírky” naší školy: 
Pondělí 17. 10. 2022 23:59

Jak pořídit licenci?

Pokud se chcete do této “sbírky” na levnější Včelku (společně s ostatními ze školy) zapojit, klikněte na tlačítko “Pořídit licenci” výše a budete odkázáni na platební bránu, kde je možné zaplatit kartou nebo bankovním převodem.

Kdy obdržím licenci?

Pokud se nás zapojí 15 a více - dorazí každému po skončení “sbírky” na email uvedený při platbě voucher = licence.

Co když se nás nesejde 15?

Pokud by se stalo, že se nás zapojí méně než 15, budou peníze každému automaticky vráceny zpět na účet (o tomto budeme informováni e-mailem).

Ještě Včelku neznáte?

Aplikace Včelka je osvědčený online trenér čtení a cizích jazyků, který byl vytvořen odborníky tak, aby děti bavil, dovednostně řízeně posouval a přirozeně motivoval. 

Proměňte domácí procvičování v pravidelnou zábavnou aktivitu, na kterou se děti těší!

Více o Včelce na: www.vcelka.cz 


Tuto speciální akci má v naší škole na starosti paní Pavla Zaleková. Reference na program Včelka najdete na stránce Zkušenosti uživatelů.

Jakékoliv dotazy k aplikaci prosím směřujte na uživatelskou podporu Včelky: podpora@vcelka.cz, +420 799 512 123, www.vcelka.cz